Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.

rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Misa
Skrendi į Japoniją!

Pranešimų skaičius : 103

RašytiTemos pavadinimas: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Kv. 03 24, 2011 12:04 am

Pradėsiu vieno protingo žmogaus žodžiais "Dear diary, f**k you"
Eh... Kadangi patirties rašant tokius dalykus neturiu, tai gomen jeigu ką o( >`ω´< )o

2011.03.23
Eilinis rytas. Atsikėlusi jaučiausi kaip eilinis lavonas x_x ... Vos susiruošiau eiti į pirmą be prasmę pamoką [tai buvo kūno kultūra, kurios mes ir taip nedarom] o w o
Mokykloje atsitiko tik vienas geras ir tuo pačiu keistas dalykas. Mūsų lietuvių mokytoja pavaišino mus saldainiais O.O va čia tai buvo staigmena [ne. kad ir kaip keista jie nebuvo užnuodyti] >w>''
Visą dieną troškau tik vieno dalyko - varyti greičiau namo, nes šiandien nereikėjo į muzikos mokyklą [yay!!!] {that means all day with pc!!!}, bet aišku taip nedariau [eh.. it's really me] o(≧∀≦)o
Po pamokų su Hoshi-san [she is my daddy] iš kart varėm pro laisvę [centrą]... ir kaipgi kitaip jeigu mūsų nestabdys dėdai ir neprašys pinigų xDDD eilinį kartą nulėkėm į savo verutę [vero cafe] gert strawberry milkshakes [ir jokių kitų. tik su braškėm]... Mmm... skanumėlis... Tada išsidirbinėjom iš mano mėgstamiausio žaisliuko - pliušinio žiurkėno kurį praminėm Titu xD Išvadinom jį ryžiku... kaip visada... Dainavom daineles apie mėlyną spalvą, apkalbinėjom kas antrą praeivį ∩_∩ [we are sooo good girls/boys ∩_∩], stebėjom kelis pradinukus užlindusius už kolonos ir kažkodėl labai žvengiančius e.o [maybe they were with pedo bear? eh...]
Grįžau namo, įsijungiau pc ir dabar galvoju ką aš šiandien veikiau o.o''.... ogi nieko ◕ ω ◕
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Kv. 03 24, 2011 8:47 pm

2011.03.24
Koni~
Dear diary,
Ėė... vos šį ryt nepramiegojau... [epic žadintuvas. skamba kada nori =o='']
Smagumėlis, kai reikia lėkti į mokyklą, visiškai neišsimiegojus [kada aš ištesėsiu savo pažadą eiti miegoti anksčiau nei 24h??? >.<]
Vėl visą dieną išsidirbinėjom iš mano pliušinuko ir mūsų šuns - pinčerio kurį vadinom Unicorn'u [jeigu ką tai jis žmogus o.o]
Taip pat su Hoshi-san prisisvajojom, kad varysim kitais metai mokytis į užsienį [lol. jau mūsų fantazija tai.... xD]
Matėm labai daug reklamos aukų - vaikų kurie dainavo kažkokių vaistų reklamos dainelę e.o {that was creepy}
Nuvarėm į kavinę, gėrėm kavą su kažkokiu riešutų sirupu [?] ir apkalbinėjom ten buvusius 2 gėjus
[bent jau atrodė kaip gėjai o ω o'], kai jie žaidė stalo žaidimus.
[eh.. kaip nemoku detaliai visko aprašyti >ω<]
Dabar lėksiu į muzikos mokyklą, nes sugalvojo mokytoja atkelti pamoką [nande??? TωT]
That's all for now ^^'
[Zomg. šiandien neklausiau nieko gero o ω o man reikia dozės geros muzikos >ω<]
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Kv. 03 24, 2011 9:07 pm

Ir taip kiekvieną dieną apkalbinęjat žmones?
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Pen. 03 25, 2011 1:32 am

Jo ;/ mes nepataisomos >o<''
Pas mus labai yra ką apkalbėt ;o
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Št. 04 09, 2011 1:46 am

2011.04.08
Uūūū >3< šiandien visai smagi diena buvo {sutrumpintai, nes aš - baka, tyngiu rašyti ir tiek daug galvoti o.o''}
Po pamokų su otou-san nuvarėm į Verutę. Iš ten eidamos sutikom dar vieną draugę su kuria nuvarėm į dar kitą kavinę ir apie valandą kortom joje žaidėm "durnių" xD Tada turėjom skirstytis, nes man reikėjo į muzikos mokyklą >3<
O ten nuvarius išleido iš abiejų pamokų ir neturėjau ką veikti. 2 pointless valandos... Bet mane išgelbėjo my hero - Vi-chan!
Tai iki 20h bastėmės po miestą n___________n
So today was a nyappy day ^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Pir. 04 11, 2011 10:47 pm

wwwwwwoooooooooooooooow... susirask koki uzsiemima XD
Atgal į viršų Go down
http://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Misa
Skrendi į Japoniją!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Antr. 04 12, 2011 1:20 am

Ėėė... užsiėmimai mano tokie, kad iš pradžių sugalvoju ką veikti tada kažką kitką darau ir viską atidedu kitai dienai =o=''
O dar, kad aš namisėda, tai whole day mieste man galvai geriau... Vėjelis prapučia >3<
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Tr. 04 13, 2011 4:05 am

nepamenu ar sakei. bet su kuom groji muzikos mokykloje?
Atgal į viršų Go down
http://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Misa
Skrendi į Japoniją!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Tr. 04 13, 2011 11:14 pm

Fortepijonu/pianinu >3<
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Sk. 05 08, 2011 8:34 pm

2011.05.08
uu... ilgai nerašiau. gomen.
kas naujo:
Changed my stupid hair style to more stupid ;O
[It's about more than week with new haircut, but i was too lazy to write about it here D<]
eee... mah head is empty xO
see yah next time
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis

Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Pir. 05 16, 2011 3:17 am

gal gali parodyti kaip apsikirpai ? ar nusidazei...
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Pen. 08 26, 2011 8:33 pm

apsikirpus atrodziau kaip Kuchiki Rukia tik rudais plaukais xDD dabar reikia naujai kirptis
nu ka reikia kazka naujo parasyti ;D
Tai vakar meet'inom su otou-san ir sugalvojom kurti cosband'a ;D
Tada prisigerusios milkshake'u nuvarem i nemuno sala, kad parodyciau otou-san mano per 2 dienas pasiuta akatsuki kostiuma xD
Kadangi tai turejo buti Tobis tai ir kauke buvau pasidariusi
Bandem fotkintis tada pastebejom, kad mus kazkokie 2 zmogai stalk'ina
Sugalvojom grizti kur saugu [prie zmoniu] ziurim toliau stalk'ina xD
Teko pabegti .3.
Pabegom ir issiskirstem... ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   

Atgal į viršų Go down

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11