Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.

rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 

Kvailiausi dienos nutikimai...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Gi~
Administratorius

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Pen. 10 01, 2010 8:13 pm

omg, šitas geeeeeras xD
Atgal į viršų Go down
http://yume-cosplay.forumn.org
Nerce
Kinija po tavo kojomis

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Št. 10 02, 2010 9:03 pm

Paskutinis prajuokino :D
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Pen. 10 08, 2010 9:32 pm

Šiandien per anglų mokytoja liepė pasakyt belekokį sakinį apie save ir vienas bernas sako~ I like to play with dolls.
Draugė man sako~ man pasigirdo, kad jis sakė "I like to play with my balls" xDDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kv. 10 14, 2010 3:44 am

Pirmadieni man labai sunkios pamokos o as dar neisimiegojus nuejau i mokykla ir dar parasiau keleta kontroliniu, taigi buvau pavargus. 6 pamoka fizika mokytoja kazka aiskina as ziuriu pro langa ir kikenu, suolo drauge klausia:
- is ko juokiesi
- suniukas kieme laksto :D
- kur nematau
- va ten tas mazas rudas (prisimerkiu isiziuret i suniuka) oj pasirodo ten vejas lapa nesa xD
Atgal į viršų Go down
Keiko
LT patriotas

Pranešimų skaičius : 28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kv. 10 14, 2010 11:00 pm

as tai prasipjoviu ryte pirsta o nuejus i shule jis kraujavo iki 4 pam. po to reikejo eit grot, groju grotju pist vel kraujaj pasitaskeė dar iki dabar nesustojo :DDD
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Pen. 10 15, 2010 9:24 pm

Nu su klasioku kalbam kažką tai ir jis sako~ kaip pi**u iš rankos...
Aš: -Nu tikrai, kad nep**i tu manęs :D
Jis: -Aš sakiau kad pi**u iš rankos :D
Draugė: - Naudotis nemoka, tai iš rankos p*s... :D
Ir visi žvengia xD
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 104

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Sk. 10 17, 2010 12:18 am

xDD O as siandien kaip eilini karta persirijau kinieciu restorane po ''bjaurusis as" omg tai dabar dar net nenoriu nei gert nei valgyt... Arba gryzdama (nuo filmo liko stikline pepsi o nuo kinieciu restorano schweppso buteliukas) vaziuoju su vienoj rankoj schweppsu su kitoj pepsi ir atsigeriu pepsi,atsigeriu schweppso,atsigeriu pepsi ir t.t... nezinau kaip kaimynai i mane pro langa ziurejo xDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Tr. 12 08, 2010 12:38 am

Faina kai nueini į mokyklą, pamiegojęs vieną valandą ir dar pusę daiktų palieki namuose, o neišsimiegojimas - nepasiteisinimas ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Št. 12 18, 2010 1:58 am

Niya zinau ta jausma as taip treciadieni sedejau mokykloj tai visas pamokas prqasijuokiau xD nes jeigu man pradeda trukt miego man buna ipatingai gera nuotaika :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Keleta linksmu dalyku is sios savaites prisiminiau

Pertrauka pries informatika sedi mano klasioke ant grindu jos vardas egle, o musu mokyklos uniformos zalios. As prieinu prie egles atsitupiu, paimu jos skara ir sakau:
- eglute skarota - parodau i svarka - eglute zalia
Ji suvelia mano plaukus ir sako
- meskute gauruota ja lanko sile :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Einu su klasiokem po pamoku i stotele ir kaip tik prie perejos mum reikia issiskirt i kitas puses. Viena klasioke sako:
- group hug - apsikabinom visi, visdar stovim apsikabine ir kita klasioke sako
- ar man pasigirdo ar tu sakei boob rub xD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klasioke per lietuviu pamoka aiskina skyryba:

- na o sauktuka gale padejo nes............ jam buvo labai linksma?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lietuviu pamoka, mokytoja liepe kazka pasizymeti. Klasiokas man sako:
- Ieva kur mano piestuka pragerei?
-Bare
Jis pasiziuri i mane tokia liudna veido israiska ir sako
- kodel tu visados viska prageri xDDD

gal skamba nejuokingai bet jo veido israiska buvo tokiqa liudna kad nesveikai juoktis pradejau

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Istiesu pas mane mokykloje kasdiena nutinka linksmu dalyku taciau as juos labai greitai pamirstu :S jei daugiau prisiminsiu ir kamnors idomu bus tai galesiu veliau dar keleta parasyt
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Št. 12 18, 2010 2:35 am

omg, antras nužudė xD

pas mus tai šiandien valgyklos.. vienas dešimtokas matyt ten tik palydejo draugą, o pats nenorėjo valgyt, tai tas vienas nešasi padėklą su lėkste ir t.t., o kitas neša nematomą padėklą, tada abu atsisėda ir valgo, aišku vienas tikrą maistą, o kitas nematomą :D gerai atrodė :D
Atgal į viršų Go down
http://yume-cosplay.forumn.org
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   

Atgal į viršų Go down

Kvailiausi dienos nutikimai...
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2