Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti. 
rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Mistika

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
appl-
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 25
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Mistika   Pen. 08 27, 2010 10:42 pm

Čionai dalinkimės mistiškais įvykiais.
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
avatar

Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 23
Miestas : Nida

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Sk. 08 29, 2010 7:57 pm

oh. dar viena mistika zinau XD. Pasmane kaip yra pilna sunu. Tai sujais labai drasu buti vienam paciam namuose, kad ir per baisiausia audra. Bet buna kraupoka kaip tyliai as ziuriu telika nakti ir jie pradeda loti i kokio kambario kampa. Dazniausiai jie taikosi i virtuve XD. WOW mistika!! XD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 25
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Sk. 08 29, 2010 10:30 pm

Prajuokinai xD
lol xD
taip jau būna su gyvūnais... sako, kad ji mato dvases.
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
avatar

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Sk. 08 29, 2010 11:23 pm

Esu viename forume skaičiusi apie tokią grupę, kuri tikrai daugiau mažiau su mistika susijusi, bet nežinau ar kelt ar ne visą tą info?
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 23
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Sk. 08 29, 2010 11:25 pm

kelk !..
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
I am
Įsėdi į lėktuvą
avatar

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Sk. 08 29, 2010 11:26 pm

Tavo noras-man įsakymas.:D


Sklandė gandai, kad šios grupės įrašus kažkas rado Rusijoje, ir išplatino netyčia… Pasakojama, kad vokalistas dainuoja niekam nesuprantama kalba. Kad jų pasiklausę žmonės miršta... „DVAR“ - tai elektroninės muzikos grupės, kilusios iš Rusijos, pavadinimas. Faktas, jog grupę sudaro du nariai, kurių tapatybės nėra žinomos, „DVAR“ neprisistato niekur, net internete.
Neoficialus grupės aprašymas atsirado internete taip pat netikėtai kaip iš jo ir dingo. Vienas grupės klausytojas atvirai pasakojo apie savo gyvenimo pasikeitimus, išgirdus „DVAR“.
Kad ir kaip ten bebūtų, kad ir kokie gandai sklandytų, smalsumas nugali. Pažiūrim. Grupės vokalistas tikrai nepanašus į gyvą žmogų… O jo balsas labiau primena varno krankimą… Baugu… Tai skirta ne žmogaus ausiai…
„DVAR“ įrašai iš interneto dingsta kiekvieną minutę. Hmmm GELFI gatvė tai išgirdo. Ar spėsi išdirsti tu?
Pirmieji „DVAR“ įrašai pasirodė 1997m. pavadinti „Raii“. Pirmosios dainos nebuvo skirtos platinti. Pirmasis oficialus šios grupės albumas „Piirrah“ buvo išleistas italų leidybos kompanijos 2002m., o kiti penki albumai: „Roah“ (2003m.), „Rakhilim (2004m.), „Taai Liira (2004m.), „Hor Hor“ (2005m.) bei „Oramah Maalhur“ (2005m.) – buvo sparčiai leidžiami beveik kas metus. Kodėl buvo skubama – niekas negali paaiškinti.
Paskutinysis grupės albumas, pavadintas „Jraah Mraah“, buvo išleistas pernai, 2007m.
Kaip rašo „Dark City Magazine“, „Dvar“ yra padaras, pasirodęs grupės nario sapne ir atskleidęs jam savo ypatingą misiją. Kokia ji? Kiek prisimena grupės narys padaras minėjo „sužadinimą“ bei „išrinktuosius“, kurie turi perduoti žinią pasauliui. Būtent po sapno atsirado „DVAR“, ir grupės nariai pasinėrė į kūrybą.
Šiomis dienomis „DVAR“ yra vienas žymiausių Rusijos tamsiosios muzikos scenos projektų. Ši grupė vieniems labai patinka, kitiem – priešingai, didelė nesąmonė…
Bet turtinga diskografija, fanų klubai internete, gausūs atsiliepimai, reportažai per radiją bei televiziją bei neblėstantis mistiškumas – visa tai „DVAR“ kulto pradžia.

„DVAR“ muzika kinta. Ji apima stilius nuo šaižaus darkwave iki džiaugsmingos šokių muzikos. Visa tai primena pamišusio klouno pasirodymą pragariškame cirke.
1997 metais, vieną lietingą rudens dieną, Gorbuškos muzikiniame turguje Maskvoje, pasirodė žmogus, parašęs parduoti kelias audio kasetes su skeletu ant viršelio.
Pardavėjas sutiko, ir kasetės buvo gana greitai išgraibstytos. Tačiau tas žmogus niekada nesugrįžo atsiimti už jas gautų pinigų. Truputį vėliau, per miestą nuvilnijo keistų gandų banga apie mistišką projektą bei muziką, tariamai skleidžiančią antgamtinį poveikį.
Kad ir kada ji būtų klausoma, dingsta elektra, dužta veidrodžiai, o įvairūs prietaisai nustoja veikę... Tai galėtų būti gan įprasti reiškiniai, klausant sunkiojo metalo, tačiau „DVAR“ nieko bendro su metalu neturi.
Kiek vėliau grupės fanai puolė į paniką, nes jų artimieji bei naminiai gyvūnėliai pradėdavo sirgti, o draugų gyvenimai baigdavosi tragiškai, vos pradėjus klausyti „DVAR“.
Legenda apie „DVAR“ vis plito. Kad ir kaip kvailai gali pasirodyti, plintantys gandai tik masino žmones įsigyti grupės albumus. Ypač „Raii“.
Po poros metų, internete pasirodė pirmasis „DVAR“ gerbėjo tinklalapis apie pamėgtą grupę. Asmuo, pasivadinęs Shadow Angel, aprašė gausybę keistų įvykių, kuriuos jam teko patirti nuo tada, kai susidūrė su grupe „DVAR“.
Tinklalapis buvo paprastas, sudarytas iš kelių įrašų ir didelės grupės apžvalgos. Panašu į paprastą blogą, atnaujintą iki 2000-tųjų metų.
Štai kelios Shadow Angel įrašų ištraukos:
„Praleidau daugybę bemiegių naktų, kol galiausiai nusprenžiau prisėsti, ir parašyti apie „DVAR“. Vis iš naujo ir iš naujo permąstau viską, kas nutiko man ir mano šeimai nuo tada, kai į savo rankas pirmą kartą paėmiau „Raii“.
Sverdamas visus už ir prieš, aš vis klausiu savęs, ar išvis publikuoti šią informaciją, ar sieti ją su „DVAR“… Galbūt visi tie tragiški įvykiai - tik nemalonūs atsitiktinumai, ir „DVAR“ čia niekuo dėti?“;
„Albumo įžanga atveria langą į „DVAR“ pasaulį – neišgydomą pasaulį, kuriame net paprasčiausiai šypsenai nėra vietos. Karaliauja tik liguistas juokas, taip dažnai naudojamas vokalisto, atskleidžiantis aukščiausio laipsnio beviltiškumą.
Daugiau tokių albumų kaip „Raii“ greičiausiai nėra – tik jis vienas sugeba per keletą minučių sukurti visišką nusivylimą.“;
„Keistas dalykas: nors mano artimiausi draugai bei giminės paliko mane, „DVAR“ ir „Raii“ įtraukia mane vis labiau ir labiau.
Jų muzika atskleidžia naujus veidus, kurie būna iš pirmo žvilgsnio nepastebimi. Aš padariau juos dievais, aš garbinu juos... Nors mano sveikata prastėja, imuninė sistema silpsta, ir pritraukiu kiekvieną įmanomą ligą, pastebėjau, kad vienintelė priežastis, kodėl vis dar tebesu čia, fiziniame pasaulyje, yra ženklas.“
Deja, Shadow Angel labai ilgai nebeatnaujina tinklapio: jis paslaptingai dingo kaip ir tikrieji „Raii“ atlikėjai. Kad ir kaip ten būtų, „DVAR“ nuomonė šiuo klausimu yra žinoma: jie teigia, jog platinti „Raii“ buvo klaida, nes, visų pirma, tie įrašai nebuvo skirti jokiai auditorijai.
Nepaisant gandų, kuriuos sukėlė kasetės išleidimas, tikrai sėkmingais „DVAR“ darbais laikomi singlas „Taai Liira“ bei LP „Piirah“. Tikras pragariškų energijų gerbėjas galėtų sulyginti jų muziką su sprogimu.
Vokalisto balsas šnabžda velniškus užkeikimus ir klykauja kažką nesuvokiamo žmogaus ausiai: dar niekad negirdetus fonetinius garsus, primenančius vokiečių, arabų, japonų bei hebrajų kalbas tuo pačiu metu.
Kai kurie teigia, kad taip kalbėta vienoje iš senovinių kalbų... Taigi, kokia kalba iš tikrųjų kalba „DVAR“?
Tarp gyvuojančių ir nebeegzistuojančių kalbų dar yra tarpinės – „nežmogiškosios“ – kalbos, kilusios iš „kitų sferų“. Jų pagalba 1584m. Krokuvoje (Lenkija) alhemikas ir magas Johnas Dee, asistuojamas mediumo Edwardui Kelly, gavo „angelų pranešimus“.
Jiems buvo pristatyta keista, nepažįstama kalba su paaiškinimais, kaip ją suprasti... Yra žinoma „Book of Enoch“ („Enucho Knyga“), skirta senovės patriarchų kalboms su angelais suprasti.
Naujoji kalba susuko galvas daugeliui Europos mistikų. Nemažai jų bandė išspręsti enuchinių laiškų galvosūkį, bet angelų kalba vis tiek liko mįslė.
Bet nėra abejonių, kad „DVAR“ kalba – tikrai ne paprasčiausias abėcėlės mišinys. Ir štai kodėl...
Pavyzdžiu, kurį būtų galima iššifruoti, imkim vieną iš „DVAR“ pagrindinių žinučių – „Taai Liira“. Jeigu „taai“ skaitytum iš kitos pusės, gautum „iaat“. IAAT yra magiškas simbolis, sudarytas iš keturių elementų inicialų. Tai: Ignis (Ugnis), Aer (Oras), Aqua (Vanduo) bei Terra (Žemė). Senovės alcheminiai raižiniai dažnai siejo šį žodį su saulės simboliu bei fraze „I am the Gift of God“ („Aš esu Dievo dovana“).
Būna, jog žmonės, klausantys „Taai Liira“ bei „Piirrah“, ima jausti bevardę baimę be jokios matomos priežasties. Jie jaučia tarsi kambarys staiga persismelktų kažkokia priešiška energija. Ar tai irgi laužta iš piršto?
Senovės laikais žyniai tikėjo, jog kiekvienas žodis yra persismelkęs tam tikra energija. Ir, jei mes skaitysime žodį iš kitos pusės, tai yra šansų, jog energija taip pat pasidarys atvirkščia...
„DVAR“ – tai tikrovė iš kito matavimo
„DVAR“ buvo astralinis sutvėrimas, atkeliavęs iš sapnų. Šiandien miegas peržengė ne tik religijos, bet ir mokslo ribas. Knygynai siūlo dešimtis, šimtus knygų su praktiniais patarimais, kaip kontroliuoti sapnus.
Manipuliuojant sapnais, galima keisti realybę, daryti įtaką savo jausenai. Sapnais manipuliuojama įvairiai: per hipnozės seansus, per muziką…

Renkant informaciją apie „DVAR“, interneto forume pamačiau šią žinutę: „...mano draugė skundėsi dėl „DVAR“. Jos draugė buvo suvažinėta traukinio savo gimtadienio dieną, savo draugų akivaizdoje. Prieš šį atsitikimą, visi jie sapnavo, kad šis įvykis nutiks.“
Ar gali kūrybinis muzikos grupės „DVAR“ darbas būti susijęs su šiuo nelaimingu atsitikimu? Niekad šito nesužinosim. Tik yra tikima, jog žmonės, esantys už šio projekto, girdėjo Dvar balsą, ir juo pasekė.
Patys muzikantai informavo, jog jie nieko neprideda nuo savęs, taigi Dvar skelbiama žinia išlieka autentiška: „Kiekvienas naujas „DVAR“ albumas yra nauja progreso stadija, vedanti į pagrindinį tikslą.“

https://www.youtube.com/watch?v=gBzUK-L5Eak&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=gBzUK-L5Eak&feature=related
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 25
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 1:26 am

tik pamaciau užrašą DVAR ir atsiminiau bemiegę naktį po jų muzikos xDdd
tą naktį daaaaaaaaaaaaug Roko klausiau... noriu darkartą pabanyti....
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
avatar

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 1:37 am

Aš kai pirmą kart skaičiau, damn it irgi nemiegojau visą nakty, net ėjau pas mamą pasiskūst dėl jų xDDDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 2:38 am

O cia tas ispustas internetinis burbulas, kurio visi bijo bet vistiek klauso xD zinau as ji nors pati istiesu neklausiau nenoriu >< as varles issigastu kai ta uzsoka man ant kojos, tai jei tokiu paklausyciau tai isvis nemiegociau visa nakti
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
avatar

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 2:48 am

Mano draugas, kai jam papasakojau apie Dvar, sakė, kad neklausys... Grįžo namo, prieėjo prie pc ir žinoma pagoogle'ino ir paklausė jų, po to 3 paras nemiegojo xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 3:26 am

Varksas zmogus, trys paros ziauru. As ne tdvieju paru nemiegojus esu, nors daug kartu yra nedaug iki 48 valandu like bet... antra diena kazkaip visi nuluzta xD
Beje man butu panasiai kaip tavo draugui jauciu
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 22
Miestas : Siauliai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 5:38 pm

man tai patiko ju dainos :3 buvau i mp3 isirasius per nakti klausiaus ne viena karta ir labai greit uzmigdavau xDDD nzn kodel? o_o"
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 5:41 pm

kiek daug skaityt>.< taip ir normalei nepaklausiau ju muzikos pasirode labai keista ir tiek...
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
avatar

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 6:18 pm

https://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=player_embedded

Dar vienas "smagumėlis" Šiaip aš niekad nesugebu jo žiūrėti iki galo, man per daug kraupu.
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 22
Miestas : Siauliai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 6:26 pm

nk nesupratau ka ten sako XD bet paziejau iki galo nebuvo jau taip ir baisu .. ^^"
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
avatar

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 6:32 pm

Šitoj merginoje manoma, kad buvo 7 demonai. >.< ~ ir ji čia labai mielai klykė.
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 22
Miestas : Siauliai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 6:41 pm

labai mielai ~ :3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 8:22 pm

Galiu paklaust? ka jus pogalais youtubei darot kad tokius dalykus randant?
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
avatar

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 9:02 pm

Per kitus forumus pasiskaitai ir randi.
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 25
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 10:51 pm

kadangi aš youtubėj gyvenu tai aš ir visko randu.
---
Dvar- norint atsikratyti keistų garsų galvoje reikia paklausyti sunkaus Roko. apie tai daug domėjausi ir dug ką išsiaiškinau. Jų muzika sudaryta iš daug žemų garsų kurie veikia smegeninę....
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pir. 08 30, 2010 11:35 pm

BNesveiki zmones neturi ka veikt jeigu kuria tokia muzika ><
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 25
Miestas : Rokiškis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Kv. 09 09, 2010 1:49 am

Seniai zinau sia grupe. Su viena drauge klausem Dvar muzikos. Bet keisciausia, kad dainos, kuria klausem negalejom atsisius. Paprasciausiai visame internete niekur nebuvo tokios galimybes. Vienintele vieta kur buvo ( dainos pavadinima uzmirsau... kazkas panasu i irisa x}} ) tik youtube.
Ir kiek zinau apie ta mergina... Ji buvo vokiete, kuria apsedo demonai. Sakoma, jog mergina atpirko visas savo salies padarytas nuodemes ( zydu genocidas ir pan. ) Kai tik ja paliko demonai, mergina mire.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 23
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Kv. 09 09, 2010 7:39 pm

kaip ji ( vienas zmogus) sugebetu atpirkti visu milijonu zydu aukas????
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Pen. 09 10, 2010 7:29 pm

cia jau labiau i judaizma manau deretu gilintis
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
avatar

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 25
Miestas : Rokiškis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Sk. 09 12, 2010 1:20 am

Taip manoma. Ir niekas negali pasakyti kodel buvo pasirinkta butent ji.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   

Atgal į viršų Go down
 
Mistika
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: