Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti. 
rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Dir En Grey

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Dir En Grey   Tr. 03 03, 2010 5:37 am

Dir En Grey
Žanras: ...
susikūrė: 1997m
Pavadinimas japoniškai: ディル・アン・グレイ


Biografija:


Nuo 1997m grupė pasiekė nežmonišką populerumą ne vien Japonijoje, bet ir kitose šalyse.Neįmanoma Dir en Grey muziką priskirti tik vienam žanrui. Jų stilius vystėsi per daugelį metų. Tačiau galima daryti vieną prielaidą, jog grupė visuomet naudojo rock- metal elementus. Daug grupių semiasi patirties iš Dir en Grey.
Grupės šaknis galima rasti nepriklausomoje Indies grupėje La:Sadies, kurioje grojo keturi dabartinės grupės nariai su bosistu "KISAKI". 1997 m. pradžioje Toshiya oficialiai tapo naujuoju jų bosistu ir grupės pavadinimas pasikeitė į Dir en Grey. Jų pirmi 6 albumai priminė La:Sadie grupės stilių. 1998m įrašius Jelous singlą jie tapo pirmąją nepriklausoma Japonijos grupe. Pirmasisgrupės albumas "GAUZE" parodė, jog grupė progresavo į labiau individualų stilių, kombinuojant „hard rock“ garsus su „soft rock“ elementais, kurie girdimi tokiose dainose, kaip Yokan.Išsiskyrus keliams su Yoshiki 2000 metais, grupė paskelbė, jog jie išleis naują albumą "MACABRE". Kartu su šiuo išleidimu, Dir en Grey iš tiesų progresavo į stilių, kurį puikiai nusako albumo pavadinimas MACABRE. Su dainų žodžiais, kurie knaisiojasi po visuomenės tamsybes, žiniasklaidą, meilę ir seksualines manijas – dažniausiai negatyvia prasme, atrodo, Dir en grey stengėsi sulaužyti ribas tarp „vidutinės“ grupės ir tos, kuri kuo tik įmanoma eksperimentuoja studijoje.Po kelių naujų singlų išleidimų pasirodė ir albumas KISOU. Panaudojus ta patį MACABRE toną su ardančiais eksperimentiniais industriniais garsais, albume tai pat atsispindėjo Vakarų muzikos įtaka. Lydint naujojo jų albumo, Dir en Grey surengė pirmąjį savo turą po užsienį: Kinijoje, Taivane ir Pietų Korėjoje. Šanchajuje, kuriame buvo ypatingai išreklamuoti vietiniai koncertai, vietiniu įsakymu buvo atšauktas antrasis pasirodymas. 2005 m. albumas Withering to death parodė, jog grupė progresavo į labiau vakarietišką stilių. Su šiuo albumu Dir en Grey pirmą kartą pasiekė 31 numerį ne Azijos muzikos lentelėje Suomijoje. Su šiuo albumu grupė paskelbė savo pirmajį turą po Europą.

Grupes nariai:


Vokalas

Slapyvardis: Kyo (nes jis nekencia savo vardo, o sis nick’as tai pirmos tris jo gimtojo miest kyoto raides)
Vardas: Tooru Nimura ( gali buti kad netikras)
Gimimo data: 1976 02 16
Gymimo miestas: Kyoto
Ūgis: 160 cm
Svoris: 43 kg
Astrologinis zodiakas: Vandenis
Zodiakas: Drakonas
Rūbų dydis: S/M
Batų dydis: 38
Mėgstamas sportas: terorizuoti kitus!
Mėgstama muzika: X-Japan, Shiina Ringo, Buck-Tick
Broliai/seserys: jaunesni brolis ir sesuo
Asmenybė: karšto temperamento, nepastovus, juokingas
Jis apie save kaip apie: warumono
Mėgstama veikla: miegoti, anime,video žaidimai, kolekcionuoti figurėles.
Nemėgsta: žmonių, Kisakio iš La:Sadies.
Pats svarbiausias dalykas: jam yra fanai
Mėgstamiausias maistas: skorpionai, faršas, bandelės, plunksnos
Maistas, kurio nepakenčia: kepenų, morkų
Mėgsta gauti: žaidimų (LDSoft, GameSoft), senų, tradicinių drabužių
Nemėgsta gauti: saldainių
Kolekcionuoja: Doraemon, Warumono figūrėles
Brangiausi Kyo 3 dalukai: 1. Dir en Grey, 2. balsas 3. 800-1000 CD jo namuose.
Faktai apie Kyo: Kyo yra labai atsidavęs muzikai. Yra buvę atvėju kai jis privalėjo daryti pertraukas dėl iš ausų begančio kraujo. Vieną kart net buvo nualpęs scenoje. Kyo gali groti bet kokio ilgio gitaromis ir bosais. Jis išbandė daug instrumentų, kol apsisprendė tik dainuoti. Jis labai nenėgsta kai jį vadina Kyo-Chan ar kawaii (mielas). Jis stengiasi kurti kuo baisesnę savo išvaizdą, tačiau pažiūrjus į jį be makiažo ir sceninių rūbų tikrai taip neatrodo. Kyo visad stengiasi atrodyti labai originaliai. Per karjierą jo įvaizdis labai dažnai keitėsi. Plaukų spalva yra buvusi šviesi, juoda ir raudona, o drabužiai mainosi nuo tradicinių iki paprastų "gatvinių" rūbų. Kyo nesiseka su auskarais antakyje. Kai įsivėrė pirmą kartą, įsimetė infekcija ir buvo labai silpnas, todėl išsivėrė ir įsivėrė į kitą pusę, bet atsitiko tas pats! Kyo yra labai užsispyręs. Kai susipyko su tėvu paauglystėje, pasakė jam, kad išeis iš namų, tačiau tėvas liepė palikti ir rūbus, nes ne jis juos pirko, tuomet Kyo išėjo į lauką nuogas, nors pustė sniegas, ir ten stovėjo 3valandas, kol atėjo tėvas ir jo atsiprašė. Kyo labai mėgsta plaukioti ir yra geras plaukikas. Jis labai nusivylė per pirmąją meilę. Kyo jai nesakė, kad ją myli, tačiau kažkas jai tai pasakė ir ji pradėjo vengti Kyo. Jaunystėje Kyo ne kartą buvo pagalvojęs apie savižudybę. Nemėgsta alkoholio, po negerų prisiminimų iš pirmų išgertuvių. Kai Kyo buvo mažas išprašė mamos nuvesti jį į naują Star Wars filmą, tačiau taip išsigando, kad norėjo kuo greičiau iš jo išeiti. Nė vienas grupėje nežino, kodėl Kyo save žaloja. Taigi Kyo yra labai energinga, talentinga, originali ir kartu komplikuota asmenybė.


Gitaristas


Slapyvardis: Die
Vardas: Ando Daisuke
Gimimo data: 1974 gruodžio 20
Ūgis: 178 cm
Svoris: 78 kg
Astrologinis zodiakas: Šaulys
Zodiakas: Tigras
Rūbų dydis: L
Batų dydis: 41
Mėgstamos cigaretės: Salm Light
Mėgstamas sportas: amerikietiškas futbolas, beisbolas
Mėgstama muzika: Sakai Noriko, Hide
Broliai/seserys: jaunesnis brolis ir 4 seserys
Nekenčia: Lietaus ir žalio maisto
Mėgsta: nusigerti, vakarėlius, Tv ir nervuoti Shinya (grupės bugnininką)
Asmenybė: nuoširdus ir sąžiningas… taip pat įžūlus, nes mėgsta erzinti žmones
Jis apie save kaip apie: sunkiai dirbančią, nuoširdžią, sąžiningą asmenybę
Pats svarbiausias dalykas: jam yra gyvenimas
Mėgstamiausias maistas: tofu, pomidorai, kiauliena, sūrio omletas, pienas, sūris, makaronai, kepta mėsa, okonomiyaki, aštrūs patiekalai, pica, mėsainiai, makaronai…
Maistas, kurio nepakenčia: jūros maistas, dygliuoti gyvūnai, pusžalis maistas
Mėgsta gauti: cigarečių
Nemėgsta gauti: aštrių daiktų, saldainių
Faktai apie Die: yra energingiausias grupės narys. Mėgsta pokštauti ir nervuoti aplinkinius. Jis taip pat greit prisitaiko prie naujos aplinkos ir yra labai komunikabilus. Daisuke plaukus visad dažo raudona spalva. Keičiasi tik plaukų ilgis ir raudono atspalvio tamsumas. Die vilki „sunkius" rūbus, kurie dažnai būna odiniai, tačiau nevengia ir paprastesnių, elegantiškesnių rūbų, ypač pastaruoju metu. jis turi 4seseris. Jo krūtinė labai jautri. Yra trumparegis, todėl nešioja kontaktinius lęšius. Jis tyliausias ir lengviausiai sukalbamas narys grupėje. Die yra ragavęs šiek tiek kiniško maisto ture, jam įspūdžio nepadarė vištų galvų sriuba. Jis negalėjo į ją net pažiūrėti! Iš kitos pusės Kyo ir Toshiya sumanė kiečiau ir Toshiya pradėjo žaisti su vištos galva! Kartą buvo kilęs gaisras Die bute. Bandė numalšinti gesintuvu pats, bet jam pasisekė tik viską aplinkui aplieti puta ir galiausiai pabėgo lauk. Vėliau sakė: „Tai visai nebuvo šaunu!“ Die paprastai pirmas baigia barnius. Die turėtų gerai mokėti anglų kalbą, nes vidurinėje anglų pažymiai buvo labai aukšti. Jis buvo žiauriai drovus su mergaitėmis, jis net negalėdavo paprašyti jų paduoti knygą. Taip pat Die buvo apsiverkęs prieš klasę bedeklamuodamas eilėraštį.Taigi Die yra guvus ir linksmas žmogus, kuris grupei atneša linksmą dvasia.

Gitaristas

Slapyvardis: Kaoru
Vardas: Niikura Kaoru
Gimtasis miestas: Hyogo
Gimimo data: 1974 vasario 17
Ūgis: 170 cm
Svoris: 52 kg
Astrologinis zodiakas: Vandenis
Zodiakas: Tigras
Rūbų dydis: L
Batų dydis: 39,5
Nekenčia: jūros gėrybių
Mėgsta: video žaidimus, hamburgerius, apsipirkinėti, gundam
Mėgstamos cigaretės: Mild Seven Light
Mėgstamas sportas: amerikietiškas futbolas, beisbolas
Mėgstama muzika: HIDE, X-Japan, Shiina Ringo
Asmenybė: blogas, sunkaus charakterio
Jis apie save kaip apie: žmogų, sudėtingu charakteriu
Pats svarbiausias dalykas: jam yra fanai
Mėgstamiausias maistas: aštrus maistas, pomidorų salotos, mėsainiai, šokoladas, sushi, dvigubas sūrio mėsainis, kiniškas maistas, ramen, okonomiyaki, takoyaki, bekvapis onigiri, gyudon, aštrus gyudon, gyudon komechi
Maistas, kurio nepakenčia: prawn
Mėgsta gauti: drabužių, aksesuarų, Gundam dalykų
Mėgstamiausia spalva: purpurinė, juoda
Faktai apieKaoru: Parašė muzika Cage, Mask, Zan, Akuro no Oka, Embryo, Mushi, Jessica, Ash (kartu su Die) ir daugelį kitų.
Kaoru visada atrodo rimtas, nes mažai šypsosi. Taip pat jis ir yra pagarsėjęs savo „kietu" žvilgsniu, kuriuo baugina aplinkinius. Kao dažnai yra laikomas grupės lyderiu, nes tiesiog veda grupe. Jis pasižymi savo tvarkingumu ir manau jį tikrai galima pavadinti pedantu, tačiau nepagalvokit, kad jis yra nepataisomas rimtuolis. Anaiptol. Kaoru gali būti ir žaismingas bei padykęs. Scenoje, kaip ir gyvenime, jis susikaupęs ir ramus. Tiesiog - įsijautęs į muziką. Kaoru rengiasi elegantiškai, tačiau yra dėvėjęs ir nemažai „sunkių" rūbų. Viena jo mėgstamiausių aprangos detalių - skrybelė. jis yra trumparegis, todėl kartais nešioja akinius. Kai buvo jaunesnis, žaidė beisbolą. Jis mėgsta savo adomo obuolį ant kaklo, mano, kad tai labai vyriška. Nemėgsta savo rankų, nes per mažos ir sunku groti gitara turint mažas rankas. Jis mėgsta miegoti lovoje, kuri pastatoma vis kitoj vietoj. Jam reikia visiškos tamsos, kad užmigtų. Jis seka visas naujausias madas. Jo mėgstamiausias drabužis - sulopyti džinsai; mėgstamiausias metų laikas yra ruduo. Kai Kaoru buvo jaunas, jam buvo nuobodūs jo natūraliai juodi plaukai ir jis pamažu juos šviesino iki rudų. Kai tėvai pamatė pasikeitimus, paklausė apie tai, jis jiems paaiškino, kad baseine dažai plaunasi, bet nors ir lankė baseiną, Kaoru nemoka plaukti. Jis turi Japanese Zombie Heroez tatuiruotę ant dešinės rankos; ir tatuiruotę per visą kairę ranką. Kaoru sakosi padėjęs kurti DEG kostiumus, jis bandė į kostiumus įvelti kuo daugiau smulkesnių ir sudėtingesnių detalių, kad cosplays užtruktų kuo ilgiau originaliai nukopijuoti. Taip pat sako, jog niekam nėra pavykę lygiai taip atkurti DEG kostiumų. Kaoru visuomet su savimi turi savo pliušinį žaislą, net per live koncertus.

Bugnininkas

Slapyvardis: Shinya
Vardas: Terachi Shinya
Gimtasis miestas: Osaka
Gimimo data: 1978 vasario 24
Ūgis: 170 cm
Svoris: 42 kg
Astrologinis zodiakas: Žuvys
Zodiakas: Arklys
Rūbų dydis: M
Batų dydis: 38
Nekenčia: cigarečių smarvės, būti dėmesio centre, nekenčia sporto
Mėgsta: muziką
Mėgstama muzika: Ayumi Hamasaki, Morning Musume, Yoshiki muzika
Asmenybė: vadina save “šauniu”, mėgsta glostyti savo plaukus
Jis apie save kaip apie: merginą
Pats svarbiausias dalykas: jam yra fanai iš betkur
Mėgstamiausias maistas: spagečiai, želė, salotos ir kopūstai, jautiena
Maistas, kurio nepakenčia: greitai gendantis, beveik visas maistas
Mėgsta turėti: drabužius, diskus
Nemėgsta turėti: pliušinių žaislų
Faktai apie Shinya: Parašė muziką Yurameki, Raison D‘Etre (kartu su Toshi), Totarubi, Ugly, Umbrella, Toriko, Fukai. Shin turbūt pats ramiausias ir rimčiausias grupės narys. Retai šypsosi ir stengiasi nebūti dėmesio centre. Taip pat stengiasi, jog jo asmeninis gyvenimas nebūtų viešinamas, todėl per interviu beveik nešneka. Shinyos idealas yra X-Japan būgnininkas Yoshiki. Shin yra tikras gyvūnų mylėtojas. Jis augina du šunis: Miyu ir Puppy, kuris dabar gyvena pas jo tėvus. Shin tiesiog negali būti be savo mielojo šunelio Miyu. Jis dalyvauja net kai kuriuose Dir en grey fotosesijose. Jis trumparegis, todėl nešioja kontaktinius lęšius. Mėgsta gerti visų rūšių alkoholį. Kelionėse jis savimi rūpinasi pagal programą “Shinya sama travelling set”. Jis žavisi Yoshiki’u. Mokėsi Kung-fu nuo dviejų metų. Mokykloje mėgo muzikos ir nekentė anglų pamokų. Mėgsta pavasarį ir rudenį, nes oras nei karštas, nei šaltas. Shinya mažai kalba apie savo gyvenimo meilę, jis sako tik vieną, kad “užaugs” tik tapęs tėvu. Pirmą ir paskutinį kartą rūkė kartu su draugais, kuomet pūtė burbulinius dūmus. Manė, kad tai šaunu ir norėjo išbandyti. Kai Shinya pradėjo dalyvauti koncertuose, neturėjo supratimo kaip pasidažius lipti ant scenos, tad jam padėjo mama!Shinya yra pats mergaitiškiausias grupės narys. Kai jis atėjo į grupę Die net bandė jį suvilioti!

Bosistas

Slapyvardis: Toshiya
Vardas: Hara Toshimasa
Gimtasis miestas: Nagano
Gimimo data: 1977 kovo 31
Ūgis: 178 cm
Svoris: 58 kg
Astrologinis zodiakas: Avinas
Zodiakas: Gyvatė
Rūbų dydis: S/M
Batų dydis: 41
Nekenčia: Jūros dumblių
Mėgsta: žvejoti, sporta, žiūrėti japoniškus siaubo filmus, piešti mangas ir anime, kolekcionuoti DVD ir maudytis vonioje.
Mėgstamos cigaretės: VIRGINIA SUMS LIGHT 6mg
Broliai/seserys: jaunesnis brolis
Asmenybė: išlepęs, nekantrus, savanaudis, egoistas
Pats svarbiausias dalykas: jam yra tėvai, Dir en grey, fanai
Mėgstamiausias maistas: daugelis patiekalų, vegetariškos sultys
Maistas, kurio nepakenčia: petražolės, brokoliai
Mėgsta gauti: drabužių, batų, aksesuarų, figūrėlių (labai atsidavęs kolekcionierius), cigarečių
Nemėgsta turėti: irstančių daiktų ir saldainių
Mėgstamiausia spalva: paprastai mėlyna, raudona
Faktai apie Toshiya: Parašė muzika Erode, Raison D'Etre (kartu su Shinya) Toshiyai grupje svarbiausia muzika. Toshi taip pat yra labai nuoširdus ir jautrus. Jis niekada neslepia savo jausmų. Vieną kartą kai minia dainavo, o visa grupė, išskyrus Shin, nutilo jis apsiverkė iš susijaudinimo. Jis verkė ir tada kai per pasirodymą jo tėtis stovėjo tarp žiūrovų ir stebėjo jį. Toshiyos apranga, grupės gyvavimo pradžioje, buvo mergaitiška ir romantiška. Vėliau jis pradėjo vyriškėti, tačiau sijonų neatsisakė. O jie jam tikrai labai tiko. Ne koncertų metu Toshi rengiasi paprastai ir patogiai. Tiesiog dėvi džinsus ir marškinėlius. Scenoje Toshi kaip mažas vaikas. Jis kartu su Daisuke dūksta bei išsidirbinėja. Jis mokėsi mados dizaino. Jo nosis jam netiesi. Nešioja kontaktinius lęšius. Laisvomis dienomis tinginiauja. Toshiya turi raudoną miegamąjį. Jis tokio norėjo, nes raudona suteikia energijos ir sujaudina ir jam to reikia, kai grįžta po sunkios darbo dienos. “Embryo” buvo pati pirmoji daina, kurią jis grojo bosu vietoj pirštų užsidėjęs kaplius. Dabar jis jau gali groti tiek kapliais, tiek pirštais. Toshiya apartamentai yra kelis kartus užlieti: pirmajame aukšte jis sprendė ką daryti su šlapiu kilimu, bet nesvarbu kaip jis jį bandė sausinti, jis vistiek buvo šlapias. Jis skambino savo buto šeimininkui, bet jau buvo vėlu: visi mediniai baldai namuose buvo šlapi ir sulieti! Toshiya buvo sumuštas tėvo taip, kad negalėjo atsikelti nuo grindų, sekančią dieną buvo nuvežtas į ligoninę. Toshiya susižeidė savo kaklą kai per koncertą bandė kažką pakelti užkulisiuose. Toshiya norėjo tapti dizaineriu prieš prasidedant reikalui su grupėmis. Toshiya piešia Shoxx komiksus!Toshiya yra dirbęs suši vaikinu ir girdėjo daug atsiliepimų, tokių kaip „Suši vaikinams nederėtų turėti ilgus plaukus“.Scenoje jo vieta yra už Kyo, tačiau net ir pasislėpęs už jo jis yra puikiai matomas, nes savo solo partijas mėgsta atlikti išjęs į prieky.Diskografija:


Albumai:

Missa (1997.06.25)
Gauze (1999.10.31)
Ōsaka jou HALL (live on 1999/12/18)(2000.05.10)
Macabre (2000.09.20)
Kai (2001.08.22)
Kisou (2002.01.30)
Six Ugly (2002.07.31)
RETTOU GEKISIN ANGYA FINAL 2003 5 Ugly KINGDOM (2003.05.21)
Vulgar (2003.09.10)
Tour 04 The Code OF Vulgar[ism](2004.01.06)
Tour 05 It Withers And Withers Europe (2005.xx.xx)
Withering to Death (2005.03.09)
Tour 05 It Withers And Withers (Disc 1) MP3 vers.(2006.05.03)
Tour 05 It Withers And Withers (Disc 2) MP3 vers. (2006.05.03)
The Marrow Of a Bone (Bonus Disc)(2007.02.07)
The Marrow Of a Bone (2007.02.07)
Despair In the Womb - Bootleg (2007.08.17)
TOUR 07 THE MARROW OF A BONE Metal Hammer Festival -Katowice, Poland- (2007.12.08)
Decade 2003 - 2007 (2007.12.19)
Decade 1998 - 2002 (2007.12.19)
hide Memorial Summit (live at Ajinomoto Stadium) (2008.05.04)
Uroboros (2008.11.12)
Tour 08 The Rose Trims Again (2009.04.29)
Live @ Kawasaki - Feast Of V Senses (2009.09.06)

Singlai:

Jealous (1998.05.10)
[Kaede] ~If Trans...~ (1998.07.08)
I'll- (1998.12.08)
-Zan- (1999.01.20)
Akuro no Oka (1999.01.20)
Yurameki (1999.01.20)
Cage (1999.05.06)
Yokan (1999.07.14)
Taiyou no Ao (2000.07.26)
Ain't Afraid to Die (2001.04.08)
[KR] Cube (2001.06.07)
Filth (2001.08.12)
Myaku (2001.10.31)
Jessica (2001.11.14)
Embryo (2001.12.19)
Child Prey (2002.07.31)
Drain Away (2003.01.22)
Kasumi (2003.04.23)
BLITZ 5 DAYS MP3 Vers. (2004.xx.xx)
The Final (2004.03.17)
Saku (2004.07.14)
Clever Sleazoid (2005.09.21)
Ryoujoku no Ame (2006.07.26)
Agitated Screams of Maggots (2006.11.15)
DOZING GREEN (2007.10.24)
GLASS SKIN (2008.09.10)
“LOTUS” (2011.01.26)
Different Sense (2011.06.22)Paskutinį kartą redagavo Dynce, Kv. 07 21, 2011 6:59 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Tr. 10 06, 2010 9:15 pm

umm lyg ir pas klaudija ziejom ta daina...kai kaukee vocalistas ..tookiu galingu balsu! lyg ir dir en grey ten buvo >.<
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Pen. 10 08, 2010 10:45 pm

gali buti na jei su kauke tai tikriau is budogano koncerto jei gerai pamenu tai Hydra 666...


Paskutinį kartą redagavo Dynce, Sk. 10 10, 2010 3:17 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 23
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Št. 10 09, 2010 4:09 am

kasnors ismokit rasyti zodi kauke XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Sk. 10 10, 2010 3:44 pm

gomen pasitaisiau zodi^^

prie topaties pradziuginsiu filmo "Saw" megejus.

Spalio 29d. visuose nacijos kino teatruose pasirodys septintoji “Pjūklo” filmų serija. būrys grupių, įskaitant DIR EN GREY, Saliva, Hinder ir Krokus, išsirikiavo tam, kad sukurtų “Pjūklui 3D” garso tekalį. Iki premjeros likus trims dienoms, garso takelis sudrebins (parduotuvių)lentynas. Anksčiau neišleistos dainos albume yra DIR EN GREY “Hageshisato, Kono Mune no Naka de Karamitsuita Shakunetsu no Yama”
http://www.jame-world.com/us/news-68350-japanese-artists-featured-on-saw-3d-soundtrack.html
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Pir. 10 11, 2010 5:18 am

O jergau kiek tu pjuklu dar zada sukurti O_o O siaip stebiuosi kodel as cia nieko neparasiau ligi siol, nes dir en grey man visai patinka. Na ji nera tarp megstamiausiu grupiu bet retkarciais pasiklausau ;)
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Tr. 10 13, 2010 4:51 pm

Na pjuklas jau kaip ir serijalas nors neteko nusivilti nei viena serija... Dabar naujoji tures gera garso takeli^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Kv. 10 14, 2010 3:15 am

O as nemaciau nei vieno xD zinau keista taciau as istiesu nemacius daugelio filmu kurie yra populiarus ir panasiai.
Beje o Kaoru nuotrauka pamirsai ideti ar cia tik man jos nerodo?
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 22
Miestas : Siauliai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Kv. 10 14, 2010 9:47 pm

man ta daina kokia nereali *___________*
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Pen. 10 15, 2010 12:02 am

jo Kaoru tikrai nera keistaO_o kaip as galejau ji pamirsT_T kaip turesiu daugiau laiko imesiu jo foto...

daina tai tikrai nereali^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Št. 10 16, 2010 12:16 am

Shame on you for forgeting Kaoru... nah just kidding it's okay :)
O siaip man ta ju daina (neatsimeu as jos pavadinimo lb jau ilgas) tai kazkodel nelabai geriau obscure tam iflme butu :) arba -Saku-
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Pir. 10 18, 2010 7:24 pm

Visdelto as Kao nepamirsau tik kazkodel jo foto nerode>.<
Jo seip ir as visada ta daina vadinu: ten ta daina ilgu pavadinimuXD Man asmeniskai si daina labai patinka tai nieko pries kad ji but. Obscure jei gerai pamenu dainauoja apie nestuma gimdyma ar kazka panasaus tai siek tiek ne i tema... Ir seip obscure labai populiari daina... O Saku na nezinau gal jau per sena daina bet ir nesu nieko preis ja.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Tr. 11 17, 2010 3:40 am

Yay pakeitei nuotraukas. Sitos man labiau patinka jos mielos. Omg Shinya anoreksikas O_O
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Kv. 11 18, 2010 10:34 pm

jah biski padirbejau papildziau anketas ir foto pakeiciau^^ man sitos irgi mielesnes^^
Japonijoj daug tokiu anoreksiku... nors man Sin niekada netrode labai plonas sakyciau gan normalus neziurint i jo svori
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Pen. 11 19, 2010 3:39 am

As zinau kad dauguma japonu yra smulkaus sudejimo, bet Shinya beveik ketvirtadaliu sveria maziau negu minimalus jo svoris turetu buti xD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Pen. 11 19, 2010 11:12 pm

Seip nepamenu jokios Sin foto jog atroditu kad jis anoreksikas. Nepazejus net nepagalvojau kad jis toks lengvutis
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Antr. 11 30, 2010 12:27 am


Naujas DIR EN GREY singlas “LOTUS” - jau kitų metų sausio 26d.!

gomen uz antra posta is eiles>.<
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san

Pranešimų skaičius : 52

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Antr. 11 30, 2010 1:09 am

Pagaliau kažkas naujo iš Dirų :)
Laukiu nesulaukiu :33 ~~
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 25
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Antr. 11 30, 2010 1:55 am

whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa~ whaaaaaaaaaaa~ tas laukimas žudo
Atgal į viršų Go down
G-monster
LT patriotas
G-monster

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Antr. 11 30, 2010 4:15 am

Ow laukiu nesulaukiu Nooo Fall in love
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Antr. 11 30, 2010 9:13 pm

Mari-san rašo:
Pagaliau kažkas naujo iš Dirų :)
Laukiu nesulaukiu :33 ~~

pritariu pagaliau kazkas naujo Balloon
bet kol dar suliauksiuT_T
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 25
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Tr. 12 01, 2010 12:44 am

kol sulauksiu jau galiu numirti xD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 26
Miestas : Somewhere

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Tr. 12 01, 2010 1:48 am

negali mirt neisgirduXD kai sulauksi galesi numirtXD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 25
Miestas : Žagarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Tr. 12 01, 2010 11:12 pm

jojo. tai omenį ir turiu.. na poto pridedam + dar 1 metus kol atsitaškysiu pagal tas dainas ... xD
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san

Pranešimų skaičius : 52

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   Antr. 01 11, 2011 12:40 amKur dingo Kyo plaukai ? O_O
Jis gal visai išprotėjo.... ?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dir En Grey   

Atgal į viršų Go down
 
Dir En Grey
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Japonijos zona~~> :: J-music-
Pereiti į: