Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.

rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
windblast
Kinija po tavo kojomis

Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 03 08, 2010 2:09 am

man ta foto patinka XD. reiketu mokykloje paplatinti Yay! XD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 03 09, 2010 1:45 am

kaš iš to, kad jos niekas nepažysta tavo sulei?? xD paplatink taip, kad visa LT matytu .. xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 03 13, 2010 10:55 am

kadangi tai yra mano dienorstis taiasgaliu cia isreiksti savo jausmus...tai.....................................................................................Nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare nightmare naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea tnaitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea nautomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomera naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea naitomea
Atgal į viršų Go down
http://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 03 13, 2010 10:16 pm

Baka -_-"
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 03 13, 2010 10:23 pm

doste... uztad bejokio copy ir paste dirbau.. isivaizduojat ! tai galvoje istrigo tie zodziai .. kitakarta pabandysiu taip parasyti tik su kokiais kitais zodziais
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis

Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 03 14, 2010 5:14 am

jo T_T. tavo mintys labai idomios T_T
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 03 14, 2010 8:38 pm

Yomi_yomi suprantu kaip jautiesi mano mintys irgi daznai tokios buna, o jei tiksliau tai buna:

Satoru satoru satoru satoru satoru satoru........ Ruka ruka ruka ruka ruka ruka ruka ruka ruka.... xD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 03 14, 2010 8:52 pm

lool xDDDDDDDD jus sutampat xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 03 17, 2010 4:45 pm

hello. XD

hello. taiva.. as turiu jums pasakyti jog yume cosplay forume reciau lankysiuosi nes man arestas nuo kompo XD.. kadangi as nesimokau -_-"... ok, kaip pasake jog man arestas nuo kompo tai man neikiek nepagailo .. vistiek randu ka veikt.. hmn... o prisiminus jog visa savo laika prasedziu vien prie kompo. nes stengiuosi bendrauti su saviskiais tai truputi X__X , bet radau kita kampa kur prisiglausti XD.. ok tik tiek
ir dar... as dabar tai rasau skaitykloj delto stengsiuosi lankytis siame forume XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 04 01, 2010 1:15 am

man nutiko nuostabiausias dalykas pasaulyje.. ........... kadangi viena diena sake inga kad vaziuos i vilniu (ir eis i fantasmagoria) tai sake jog mes galime jai paduoti pinigus ir pasakyti ko norime kad ji nupirktu. tai as uzsisakiau 2 nightmare tolius lopus.. ten tokia medziaga su uzrasu nightmare T_T.. ir ......NIGHTMARE CD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tai kaip ji grizo, ji mum isdalino visus dalykus kuriuos mes uzsisakem ...... IR IR IR AS GAVAU TA CD !!!!!!!!!!!! as tuvau mintyse T_T o O (OMG WHUTAmAHATASHI MAKATA OKaMARA LAKA MATIKURAYASHI MOKOKOKOKOKOKO.....)
stai mano fotosesija su nightmare CD WHUAHAHA >D

1 foto-stengiuosi atrodyti kietai
2 foto- rodau jog ten yra suapvalinti kampiukai
3 foto- jau pralinksmejus ( jaika sitoje foto matosi kaip atrodo pats CD)
4 foto- vel bandau atrodyti kietai.. ( beto matosi kaip visiskai atodo su visu ideklu CD)
5 foto- ten buvo knigutes su visais zodziais.. viena knygute angliskai o kita japoniskai.. tai as laikau japoniska
6 foto- as jau apsizliumbiau XDDD
7 foto- as jam bandziau ikasti ( istikruju ta diena kaip as ji gavau ispradziu bandziau ji palaizyti, poto ikasti, bet kaip ikandau tai truputi iskilo T_T")
8 foto- vel bandau buti kieta T_T............XD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 04 01, 2010 1:31 am

6 foto tookia miela .. aš taves tokios dar nesu mačiusi!!!!!!!!!! ir kažka man primeni...
tookia cute T.T
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 04 01, 2010 1:38 am

O_o tu mane gazdini
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 04 01, 2010 6:29 pm

Jauciu niekad gyvenime nesitikejau tai pasakyt, bet Kawaii GreteXDDD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 05 15, 2010 2:55 am

jai nerodys paveiksliuko tai veliau pataisysiu problema
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 05 15, 2010 9:05 pm

perskaiciau viska ir nieko nesupratau XDDD turbut per daug issiblaskius esu -_-
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 05 16, 2010 4:22 am

hm.... jai sito nesupratai, tai tada per meeta as snekesiu indenu kalba XD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 05 16, 2010 4:09 pm

mes tai Goša pravardžiuojam savo fizikos mokytojų xDD
Atgal į viršų Go down
http://yume-cosplay.forumn.org
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 05 18, 2010 10:54 pm

Yomi_yomi rašo:
hm.... jai sito nesupratai, tai tada per meeta as snekesiu indenu kalba XD
kodel indenu ? XD galetum Japoniskai,nors vistiek nesuprasiu xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 06 04, 2010 10:52 pm

Yomi_yomi as tave apvogsiu O_O Naitomea CD ^^ kai fainai reiktu man irgi kada i vilniu nusivilkt ir nusipirkt, tik kad nzn kada laiko bus ;(
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 06 05, 2010 12:32 am

Mitsu- internetu užsisakyk :D
Yomi- gal pagaliau užmokėjai Fantasmagorijai??? kitaip aš tave užmušiu xD negalima su jomis susipykti...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 06 05, 2010 12:35 am

galima is ten netu uzsisakyt? O_O
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 06 05, 2010 12:45 am

jooop. Yomi_yomi ir Klau lešius, batus ir t..t.. užsisakė ir labai greitai atsiunčia :3 o kaip klausk Grėtės ji viską žino.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 06 23, 2010 2:18 am

****.. uzpiso >.>.. BET TAS SUPISTAS FORUMAS AR KAS TEN YRA.. "NETYCIA" ISSIJUNGE IR DAR KLAUSIA MANO SLAPTAZODZIO IR NICO >.<.. ****....
man ten nepatinka keli dalykai.. 1, Kad jai nori isideti paveiksliuka tu turi dirbtis ir mazinti savo foto iki tol kol tau leis ideti ta paveiksliuka >.<
2. Ten viskas TAIP painu ! >.<.. as praktiskai ten pasiklydus vaikstau.. spaudziu kur tik leidzia.. nes pilna visokiu prirasytu dalykeliu kurie bereikalo margina ta ekrana.
3. Ir galiausiai tai kad ten viskas kraunasi man ilgiau.. isnaujo vis prazo mano slaptazodzio ir pasvordo ir ir ir...... **** >.<..... kaip nurimsiu vel eisiu i ta foruma kad ideciau tas Nightmare nuotraukas >.<.. tikiuosi jog pavyks.. Beto as jau seniai noriu ikelti apra6yta dieną, kaip aš su savo klase šventėm atostogas .. tik Mantis man visdar neatsiunčia foto >.<
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 06 29, 2010 1:22 am

Ak brangus dienorasti .. as nusipirkau turguje nuostabius batukus.. ah .. jie tokie kawaii. nera nei menkiausio iplisimo. Tokie kokie man tiktu prie harajuku vasaros stiliaus. Jie tarsi nauji. tik ju padas truputi toks jau matosi jog sudevetas, bet jie yra ant mazytes patformikes ^ ^.. tokiu daugiau niekur negausi... o platformike yra padaryta is medienos.. kaip vaikscioji ji taip maloniai klinksi.

kokie jie kawaii ^^. bet deja ju dydis yra 38.. o mano net 40.. tai ka man daryti? Kaip apsivelku ispradziu man nespaudzia, tik veliau pradeda spausti.. SUGALVOJAU! Gal jus norite pirkti. Turetu tikti ir 39 pedos dydis. bet buvo kitoje bato puseje uzrasyta kad 38 tai tada ir yra 38 <.<. Tai jai kasnors nori pirkti siuos TIKRAI gerus batus.. rasykite man i pm ^^.. Tada bandysime kaipnors susitarti. taip tai juos galeciau parduoti tik uz 40 lt. nes istikruju tokie gan geri. ipac kaip pats padas net medinis <.<
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 06 29, 2010 3:44 am

Pirmas dalykas kuri pastebejau tai......... Tu su ROZINEM kojinem O_O
Beje kdl pirkai per mazus batukus? Ir kaip ikisai i 38 ismiera savo 40 ismieros peda? xD Talentas.
Siaip mieli batukai man gerokai perdideli bus xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   

Atgal į viršų Go down

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 412Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Daktarės Zaicevos dienoraštis