Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.

rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 09 21, 2010 2:04 am

xD gera mokytoja, mano mokytoja jauciu labai supyktu toki rasini gavus
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 09 22, 2010 6:20 pm

omgf xDD kokia mokytojos reakcija>?>
***,as nei puse tiek zodziu nemokeciau,nei puse taip neparasyciau >.<
rimtai parasei matherfu*ker? XDD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 09 22, 2010 8:52 pm

aha.. EIKIT SIKT JUS MULKIAI

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 7:54 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 09 23, 2010 12:57 am

omgf okay... tu tikrai verta psiches vardo XD nes ne kiekvienas zmogas taip galetu XDD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 09 23, 2010 2:32 am

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! finaly... pasiteisino ;-;.... dar is dalies gedijausi tos pravardes XD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 09 23, 2010 3:11 am

Ir mokytoja nieko> Pas mane mokykloj uz tok idalyka gautum ispejima ^^"
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 09 23, 2010 5:17 pm

savo pavardes gedijaisi?
[pas mane sulej anglu mokytoja is koto isvirstu,1.pasakytu kad gera anglu kalba. 2.nuvestu pas socialine XDD]
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 09 24, 2010 2:16 am

XD.. haha.. as gerai sutariu su savo mokyklos socialine >D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 09 24, 2010 3:03 am

Yomi_yomi, tu tikrai keista, man butu idomu tave pamatyti kada
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis

Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 09 24, 2010 8:27 pm

man ir T_T. man butu idomu jus visus pamatyti XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 09 26, 2010 5:08 am

as noreciau tiek windblast sutikti, tiek mitsu... istikruju buvau galvojusi gal ateinancia vasara varyti i kauno meeta.. bet ten as neturiu jokiu giminu -___-... niekur netureciau kur nakvoti... ir tevai neisleistu pas nepazistamus... bet jai tu atvarytum i siaulius tai sakyk.. XD... gal galesim susitikt bent kurnors XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 27, 2010 3:11 am

NEKENCIU JUSU

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 7:55 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 27, 2010 7:10 pm

grazus piesinys xDD norejau viska perskaityt bet neistengiau XD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 27, 2010 7:24 pm

Mitsu-chan rašo:
Yomi_yomi, tu tikrai keista, man butu idomu tave pamatyti kada
is isvaizdos ji atrodo NORMALI.... nors aisku visi mes atrodom normalus XDD bet istikro.. nublusta tik pajaute adrenalina... usakou pajuto XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 27, 2010 9:33 pm

as pajutau su usakou XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 27, 2010 9:51 pm

NESIKLAUSYKIT NIRVANOS NES TAI TEMDO SMEGENIS

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 7:56 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 09 28, 2010 1:01 am

3h miegojai? tokiu atveju isvis geriau nemiegot :)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 09 29, 2010 1:53 am

okey... kazkas idomaus buvo.... tuooooj... taiva .. musu mokykloje 9 klaseje galima pasirinkti.. ar technologijose tu nori siuvineti ir kepti maista.. ar dirbti su mediena ar metalu.. man smagiau nupiesti kokia ideja ir veliau ja padaryti... tai dirbti su mediena ar metalu.. bet kaip tik nuejau i klase.. as pastebejau kad as vienintele mergina pasirinkau dirbti tokius darbus... O_O.. daugiau vien mano klases bernai ! O_O... -____-... aisku pasiliko dar keli bernai kurie norejo siuti ir kepti maista... bet dosteeeeee.. tai mano viena klasioke sao kad noretu kartu su manimi dirbti su mediena ...jeee XD... paskui as ruosiuosi varyti i Guild koncerta... ir ir... sportuoju... nes as jau beveik preso nebeturiu XD... dar kazkas buvo . bet pamirsau.. ok bye -__-
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 09 29, 2010 2:33 am

man tai kartais smagu tarp bernu,prizvengiam visada :D priklauso nuo klases ^^ nu kadangi tavo klasioku nepazystu tai geriau patylesiu,o tai veliau prigrybausiu XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 09 29, 2010 3:01 am

MATAU GAUJA PYDERU. TAI JUS

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 7:57 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 09 29, 2010 5:29 pm

ohh gaad,o kai musu klasei reikejo rinktis siais metais..
tada dar gerai..
pernai pagal dienyna skirste,as gavau i mediena eit =.= o taip ziauru buvo,nei viena mano drg nepateko i mediena.. tai pirtus vos nenusikapojau,dave peili ..good sunku buvo XD nekenciu darbu
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 10 01, 2010 2:39 am

Man buvo pusmetis 5 klasei privalomu darbu, tai rasem teorija apie obliu xDDDD ir tik paskutini menesi dave i rankas ta obliu paimt xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 10 05, 2010 3:15 am

LOOL... siandien as su Klau is Ingos gavome knyga.. tai receptu knyga skirta veganams.. JEE... tai mes nuejom pas Klau i namus ir ziurim kad Klau mama isvaziavus i siaulius.. >D... je... tada ciupom ta receptu knyga ir pradejom gaminti maista.. susieskojom ta patiekala.. kurio turejome daugiausiai ingrendiantu... o kuriu neturejom prieskoniu.. ... tai su tais paimravizavome ... ten Indiski receptai... tai zinojau kad bus labai astru O~O... darom .. darom valgyti.. ir ziurim kad visa patiekala dareme per 2 receptus... kaip tik pasiskaitome ka reikia daryti po to.. mums vis uzsiversdavo puslapis ir pradedavome gaminti visai kazka kitka XD... tai kol daejo kad pagaminome 2 sumaisytus patiekalus XD.. bet daznai improvizavime.. ir tikrinome skoni.. labai skaniai issikepem padaza .. ir ryzius taippat.. ^^.... jee as su klau galesim buti virejos/ bet buvo laaaabai astru.. nebeistengem valgyti.. bet dabar pagalvojus apie sita patiekala vel noretuosi jo uzkasti. ir labai graziai atrode.. taippat kaip ir paveiksliuke .. ir labai skaniai kvepe.. vienu zodziu stengiuosi tuom dziaugtis XD... su kiekvienu uzkastu kasniu vis uzgerdavome vandents XD... buvo sugoi.. o grizau namo is po Klau kokia 16:00 valanda .. gerai kad tevai dirba... kitaip butu blogai O_O"...... BYE >.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 10 06, 2010 1:37 am

Esi vegane? ar domiesi ju mityba?
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 10 10, 2010 12:38 am

AS TIK VANDENI GERIU

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 7:58 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Today at 6:50 pm

Atgal į viršų Go down

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 612Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Daktarės Zaicevos dienoraštis