Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.

rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 06 29, 2010 4:42 am

Grete turi talenta nesioti per mazus batusXDDD
galesi dalyvaut Lietuvos talentuoseXDD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 06 29, 2010 4:49 am

aga.. cia kaip tas zmogus kuris pralindo per rakete..
mitsu--> as su roziniais batais, nes viena diena labai uzsinorejau spalvotu rubu, taippat ir batu <.<... nezinau kaip visi iskart pastebi jog as sugebejau ikisti ten koja.. uztad kaip stengiaus graziai nufotkint XD
Atgal į viršų Go down
http://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 06 29, 2010 4:59 am

Dynce, isivaizduoju kaip Grete uzlipa ant scenos, taip droviai laiko migrafono. Galiausiai jos paklausia koks jos talentas ji atsako nesioti per mazus batus ^^ tuomet kasnors atstumia stala su batai ir ji vis aunasi batus ir ismieros vis mazeja xD su tokiu pasirodymu laimeti sansu yra :D

nah ah, tie batai raudoni ^^ ir beje nuotraukos tai grazios isejo
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 06 29, 2010 6:25 pm

aš kai pamačiau kad yomi su rožinėm kojinėm man šokas buvo xD

šiaip man tie batai turėtų tikti ^^ dar pagalvosiu gal ir visai neblogai būtų man jie :3
Atgal į viršų Go down
http://yume-cosplay.forumn.org
appl-
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 06 30, 2010 2:07 am

Jūs nematėt jos per miesto šventę ^^ kawaiina buvo.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Tr. 06 30, 2010 2:17 am

Pagal jusu reakcijas i rozines kojines ir panasiai sprendziu kad kawaii stiliu ji renkasi retai?
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 07 01, 2010 5:55 am

man NETYYYCIA iseina buti kavai >.<.. o as kaip tik nenoreiu buti kavai >.<.... XD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 07 01, 2010 6:18 pm

As nenorejau buti kawaii - pasake zmogus su raudonais mielais bateliais ir rozinem kojinem ;) skamba gerai :D taciau man kaip tik tu atrodai labai kawaii ^^ ir nesuprantu kodel nenori tokia atrodyti?
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 09 10, 2010 3:31 am

as smirdziu suuuuuuuuuuuuuuuuuuudu

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 08 24, 2012 5:14 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 09 10, 2010 7:55 pm

Kas perdo adaptai, tavo klasiokai? As neisivaizduoji ant kiek zmogus turi buti idiotas kad jam smagu spjaudyti kitus? apgailetini padarai >< As apskritai esu pries patycias. Nors savo buvusioje mokykloje patycias matydavau daznai, dabartineja mokykloje tai kazkaip patyciu maziau bet siek tiek yra. Na jos tiesiog netokiso pastebimos kaip anksciau.
O as asmeniskai patyciu nesu patyrusi. Nebent keleta komentaru del savo ugio, bet nei vienas is ju nebuvo piktas. nors uzknisa is dalies kaikuriu pastebejimai: tu zema. Oh myGosh zinok nepastebejau xD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 09 10, 2010 8:30 pm

o aš norėčiau būti žema xD
---
aš ki atėjau į naują mokykla buvo truputi sunku, buvo visokiu kalbų ir t..t.. bet greit pritapau. o pardinės klasės išvis nenoriu prisiminti -_- aš tada lb jautri buvau ir iš manes tyčiodovos tai verkdavau xD
...
naujoj šulėj tas lochas mano klasiokas ir kiti.. amžiams tyčiodavosi ir t..t.. O db mes visi "draugai" vini iš kitų tyčiojamės xD Na bent su tuo Grėtės Raimiu (jejgu ten jis) tai mes bičiokai esam xD
manes db galima sakyti "bijo" ir esu laiminga... aš juk 11noliktokė ir 12tokų nebijau xD tai tous piskius tik reikia spardyti xD kaip šnd kesinomės į šeštokus... xDDD

na svarbiause neperdėti visko šūlėj...nes šūlė liks šulė,o kai visi paauga susiprotėja.
Aš ir visus ginu ir stengiuos gelbėti... ir man dzin, kad aš buvau šulės EMO ,Pankė, Hipis, top GOTĖ xD db tik iš to Emo žodžio pasijuokiam visi (kai mane pavadina) ir viskas... db mane jau pazysta truputi visi ....tai vat....
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pen. 09 10, 2010 9:46 pm

noretum but zema? kodel. na nesakau kad but zema yra blogai as per tiek metu atradau daug pliusu
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 09 12, 2010 4:33 am

ka veiki?

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 08 24, 2012 5:15 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Sk. 09 12, 2010 8:36 pm

O_O
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 13, 2010 1:51 am

Tas momentas kai iejo klau mama prajuokino. Bet siaip mergyt tai tu esi gerokai iskrypus ^^ nors is dalies viska perskaicius as pasijutau maziau iskrypus
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 13, 2010 2:27 am

smagu tai girdeti.. nes istikruju nenustebciau jai kasnors pasisakytu kad yra perviskesne...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 13, 2010 3:57 am

nenustebtum? O_e As manau kazkodel kad netokie lietuviai ir iskrype
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis

Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 09 14, 2010 10:24 pm

patycios mokykloje man nestebuklas T_T. pas mus klaseje kazkas turi buti labiausiai apstojamas. Beto kartais ir is manes sugeba pasijuokti, kad ir kaip sunku jiem buna Samurai
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Kv. 09 16, 2010 9:23 pm

HELLO!
Taiva... paskutinemis dienomis kazkas ivyko idomaus... ir daug idomaus... tik dabar pamirsau T_T.... nu papasakosiu ka as prisimenu...
1. As jau devintoke.. ir musu klase.. lyg turejo perskirti kurie eis i mate ir lietuviu blogai pasimokantys, o kurie gerai.. tai as patekau i tuos kurie blogai mokinasi XDD.... what? tiesiog visu savo jegu nekaupiu tik geriems pazimiams.. bet namu darbu netingiu daryti >.<.... ypac megstu daryti anglu n.d. XD.. nes ten daznai uzduoda parasyti laiska ar koki rasineli.. tai as laisko koki satanistiska parasau ir tipo kreipiuosi i Marilyn manson... arba kaip karta as iskritau is laivo.. mano lavonas nuplauke iki harajuku.. ir zmones mane atrado atplaukusia iki harajuku gatves... tada nuveze i ligonine.. tik buvau su sulauzytom kojom ir rankom... neskaitant to kad buvo suluzusios rankos ir kojos.. as vistiek dziausiausi kad pamaciau harajuku gatve XD.. taiva.. kaip mane perskyre as jutausi taaaaip tragiskai.. istikruju klaseje as esu viena is tu kurie gerai mokinasi... tik laaabai issiblaskiusi ... tai turbut kaip man padave ta testa rugsejo pradzioje as buvau WTF XD.. bet labai nuliudau delto kad esu prastesneje grupeje... nu bentjau ten pateko ir kitos mano geros klasiokes ... bet jutausi labai fuuuuuuuck.. tai mamai nieko nesakau...
2. As pobiski vis labiau keikiuosi XD... nu ka daryti... kaip daugiau issinervinti XD... dar tas Gejus Arte kazkodel visados mane snekina ne i tema.. atrodo kad suspardysiu jam ta suplota galva..
3. OH DUUUUUD.. nu rimtai dar kazka turejau papasakoti >.<.. nu gavau ta tase kuria uzsisakiau is vienos merginos.. ir tos foto jaika yra idetos i floodo zona... new nuotraukos... gaila bet viskas -___-.. nutikrai norejau kazka gero papasakoti........ BYE >.<
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Št. 09 18, 2010 12:42 am

Hm... idomus rasiniai. Istiesu jeigu anglu rasinius rasot pagal knygos temas tai jei visados labai lengvi tik kad zodziu limitas amzinai buna labai mazas ><
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 20, 2010 2:09 am

Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 7:53 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei

Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 20, 2010 7:36 pm

koks mielas ir nuosirdus laiskasXD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 20, 2010 9:35 pm

tavo zodynas platus bet gramatika truputuka slubuoja ^^ O siaip del pacio laisko tai net neisivaizudoju kaip jaustis reikai tavo mokytojai tai skaitant. na siaip jis yra idomus toks ir tikrai kitoks nei visi.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Pir. 09 20, 2010 9:59 pm

am.. kelias klaidas radau ir pataisiau.. bet tikrai zinau kad dar buvo viena klaida >.<... hm.. dar istaisys tuos rasinius. tai nezinau kaip bus.. bet kaip mokytojai padaviau.. ji sako:
- Ar nors vienas tavo pasakojimas gali buti.. hm.. toks... apie meile, svelnuma...
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Antr. 09 21, 2010 12:27 am

omfg xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   

Atgal į viršų Go down

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 512Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Daktarės Zaicevos dienoraštis